ŠVÉDŠTINA 

- profesionalita, zkušenosti, nadšení, osobní přístup -Švédštinu jsem začala vyučovat ještě během studií na vysoké škole a věnuji se jí už víc než 15 let. Mám bohaté zkušenosti s výukou skupinovou, firemní i individuální.

V současnosti nabízím především individuální lekce prezenční (v centru Prahy, popřípadě v Mníšku pod Brdy) nebo ONLINE (Skype, Zoom, Google Meet).

Lekce plně přizpůsobuji požadavkům studentů. Hodiny mohou být čistě konverzační, ale také můžeme pracovat s různými učebními materiály na prohloubení slovní zásoby a upevnění gramatiky. Nejlépe se mi pracuje s učebnicí řady Rivstart, ale používám i jiné. Od úrovně A2 pracuji s autentickými švédskými zdroji, ať už s novinami, televizí, rádiem nebo různými podcasty a knihami napsanými ve zjednodušené švédštině.


Veřejný skupinový kurz švédštiny učím v současné době jeden, a to na úrovni B1/B2, v jazykové škole Severské centrum, která nabízí online i prezenční výuku tří severských jazyků na té nejvyšší úrovni. Všechny své kolegyně mohu vřele doporučit.


Soukromá individuální lekce online (55 minut) se mnou stojí 650 Kč/1 osoba.
Lekce "offline" naživo v Praze stojí 700 Kč/ 55 minut.